Wyprzedaż! Moduł przełącznika Z-Wave Zobacz większe

Moduł przełącznika Z-Wave Philio PAN06

PRVD-PH-0300055

Nowy produkt

Zdalnie sterowany przełącznik podtynkowy działąjący w technologii Z-Wave. Steruje oświetleniem Inteligentnego Domu za pomocą podłączonego przełącznika ściennego. Do modułu można podłączyć dwa niezależne obwody oświetlenia.

 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.

Więcej szczegółów

147,90 zł brutto

-13%

170,00 zł brutto

Opis

Wysokość 15,6 mm
Szerokość 39 mm
Technologia Z-Wave
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie zasilania 230V
Maksymalny prąd obciążenia dla pojedynczego wyjścia DC 6,5 A na kanał
Temperatura pracy 0° ~ 40°C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Zasięg do 30 m
Długość 47,5 mm

Więcej informacji

Bezprzewodowy przełącznik podtynkowy 2x1,5kW działający w technologii Z-Wave. Produkt przeznaczony do pracy w puszce włącznika ściennego lub tam, gdzie istnieje potrzeba sterowania dwoma dowolnymi odbiornikami o mocy nie przekraczającej 1,5 kW każdy. Za ich pomocą można włączać i wyłączać podłączone do jego zacisków urządzenia za pośrednictwem fal radiowych Z-Wave lub bezpośrednio (mechaniczne).

Dzięki małym rozmiarom przełącznik można łatwo ukryć w puszce włącznika ściennego, co nie zaburzy estetyki pomieszczenia. Moduł znajduje wiele zastosowań w zakresie włączania i wyłączania innych urządzeń, głównie przeznaczony jest do sterowania oświetleniem. Inteligentna technologia przekaźnika pozwoli zmniejszyć pobór prądu oraz umożliwi współpracę urządzenia z różnymi rodzajami oświetlenia jak światło żarowe, światło fluorescencyjne i diody LED.

 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.

26 innych produktów w tej samej kategorii: