Obniżka! Czujnik zbicia szyby Zobacz większe

Czujnik zbicia szyby/ wstrząsu Vision ZS5101EU

PRVD-VI-0400033

Nowy produkt

Bezprzewodowy czujnik zbicia szyby do systemu Inteligentnego Domu. Dzięki rewolucyjnej technologii Z-Wave szybko informuje użytkownika o wykryciu drgań wywołanych podczas włamania.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.Więcej szczegółów

134,63 zł brutto

-10%

149,59 zł brutto

Opis

Wysokość 74mm
Szerokość 28mm
Technologia Z-Wave
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie zasilania 9 - 30 V
Temperatura pracy -15 °C~60 °C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Zasięg do 30 m
Długość 42mm

Więcej informacji

Czujnik domu inteligentnego wykrywa drgania wywołane przez intruza próbującego wybić okno lub wyważyć drzwi, a także powiadomi o innych wykrytych wibracjach lub próbach włamania.

Dzieki bezprzewodowej technologii Z-Wave czujnik po wykryciu drgań może wysłać sygnał do innych urządzeń Z-Wave w celu szybkiego powiadomienia właściciela o zagrożeniu włamaniem lub spowodować reakcje w innych urządzeniach Z-Wave. Produkt wyposażony jest w zewnętrzny przełącznik służący do regulacji czułości na drgania szyb bądź drzwi.

Urządzenie jest zasilane bateryjnie i komunikuje się z Centralą bezprzewodowo w technologii Z-Wave, dzięki czemu czujnik montuje się w łatwy sposób bez konieczności instalowania okablowania.

Ponadto czujnik powiadamia o niskim poziomie baterii, co umożliwia szybką wymianę oraz zapewnia nieprzerwane działanie urządzenia i tym samym ochronę Inteligentnego Domu przed niepożądanymi osobami.

 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.18 innych produktów w tej samej kategorii: