Czujnik zalania Everspring ST812 Z-Wave

PVRD-EV-0400020

Nowy produkt

Czujnik zalania działa w technologii Z-Wave oraz  pozwala na informowanie o zalaniu pomieszczenia lub mieszkania przez wodę. Jest zaprojektowany do wykrywania obecności wody w pomieszczeniach użytkowych i zapewnia wczesne ostrzeganie przed zalaniem.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.Więcej szczegółów

90,00 zł brutto

-50,00 zł

140,00 zł brutto

Opis

Wysokość 35 mm (wymiary radioaparatu)
Szerokość 82 mm (wymiary radioaparatu)
Waga 250 g
Technologia Z-Wave
Certyfikaty CE, FCC, cerytfikat Z-Wave: ZC08-09100002
Napięcie zasilania 3x 1.5V AA
Temperatura pracy -10°C~40°C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Zasięg do 30 m
Długość 82 mm (wymiary radioaparatu)
Głośność syreny 60 dB
Stopień ochrony IP44

Więcej informacji

Bezprzewodowy czujnik zalania do systemu domu inteligentnego w technologii Z-Wave szybko poinformuje użytkownika, na przykład o wycieku wody z pralki, co pozwoli na szybką reakcję w celu zminimalizowania zniszczeń spowodowanych przez wodę. Od razu po wykryciu wody czujnik wyda sygnał dźwiękowy, kontrolka LED zapali się na czerwono, następnie urządzenie zgłosi stan zagrożenia do centrali Z-Wave. Poinformuje także gdy woda opadnie. Czujnik jest wodoodporny, dzięki czemu może być stosowany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Urządzenie składa się z trzech części: nadajnika, który montowany jest na ścianie, czujnika umieszczanego w miejscu, w którym niepożądana obecność wody jest prawdopodobna (np. blisko zaworów wody i rur) oraz transmitera. Produkt instaluje się w łatwy i szybki sposób. Czujnik wyposażony jest w trzymetrowy kabel, pozwalający na umieszczenie transmitera wyżej, aby sygnał był lepszy, a także w celu skutecznej ochrony przed uszkodzeniem przez wodę. Urządzenie jest zasilane bateryjnie. Dodatkowo czujnik informuje o niskim poziomie naładowania baterii, dzięki czemu umożliwi ich wymianę przed całkowitą utratą żywotności.

Dzięki integracji z zaworami sterowanymi elektrycznie produkt wywoła scenę odcięcia wody. Wczesne wykrycie zalania zminimalizuje skutki wycieku wody.

Należy pamiętać, że czujnik zalania jest przeznaczony do użytku domowego i nie zastępuje profesjonalnych alarmów przeciwzalaniowych.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.14 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Czujnik zalania

Czujnik zalania Everspring

Pliki do pobrania (1.31M)