Wyprzedaż! Czujnik otwarcia drzwi i okien Z-Wave Zobacz większe

Czujnik drzwi i okien Aeon Labs DSB041 Z-Wave

PVRD-EV-0400024

Nowy produkt

Czujnik magnetyczny przekazuje informacje na temat otwarcia/zamknięcia drzwi lub okien. Idealny do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony inteligentnego domu. Dzięki rewolucyjnej technologii Z-wave czujnik jest całkowicie bezprzewodowy. 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.Więcej szczegółów

102,12 zł brutto

-21%

129,27 zł brutto

Opis

Wysokość 20mm (jednostka główna)
Szerokość 34mm (jednostka główna)
Waga 50 g
Technologia Z-Wave
Napięcie zasilania CR2 (3V)
Temperatura pracy 0° ~ 40°C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Długość 79mm (jednostka główna)

Więcej informacji

Czujnik otwarcia drzwi i okien Z-Wave składa się z elementu magnetycznego i jednostki głównej. Gdy jednostka główna zostanie oddzielona od elementu magnetycznego, oznacza to, że drzwi lub okno zostały otwarte. Wówczas system inteligentnego domu powiadomi użytkownika o potencjalnym włamaniu smsem lub e-mailem. Przerwanie połączenia magnesowego między obiema częściami czujnika spowoduje dodatkowo, że czujnik wyśle polecenia do sześciu innych powiązanych urządzeń w sieci Z-wave, służących na przykład do włączenia świateł lub uruchomienia alarmu.

 

Urządzenie montuje się odpowiednio na framudze drzwi/okna oraz na skrzydle przy pomocy wkrętów lub taśmy dwustronnej, co pozwala na elastyczność w instalacji. Czujnik można zamontować w pozycji pionowej lub poziomej, by najlepiej dopasować go do otoczenia. Sprawdzi się również jako ochrona zawartości szuflad i szafek.

 

Czujnik zasilany jest baterią CR2 i przez większość czasu znajduje się w stanie uśpienia. Baterie wytrzymują około 2 lat i są wymieniane bez dokonywania demontażu urządzenia. Ponadto urządzenie wysyła powiadomienie do systemu jeśli poziom baterii jest słaby, dzięki temu daje użytkownikowi pełną kontrolę nad jej stanem. Przy próbie demontażu urządzenie wysyła sygnał do kontrolera lub do innego powiązanego urządzenia Z-Wave i ostrzega przed potencjalną kradzieżą.

 

Urządzenie wyróżnia mała obudowa i estetyczny wygląd oraz łatwość obsługi i instalacji.

 

Czujnik jest przeznaczony do użytku domowego inie zastępuje profesjonalnego systemu antywłamaniowego.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.14 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania