Obniżka! Czujnik ruchu Z-Wave Zobacz większe

Czujnik ruchu Everspring SP103 Z-Wave

PVRD-EV-0400022

Nowy produkt

Czujnik ruchu dla systemu domu inteligentnego w technologii Z-Wave wykrywa ruch poprzez wykrywanie zmian w poziomie poczerwieni w zasięgu swojego widzenia. Pełni również funkcję monitoringu oraz powiadomi o zagrożeniu włamaniem.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.

Więcej szczegółów

109,88 zł brutto

-15%

129,27 zł brutto

Opis

Wysokość 93 mm
Szerokość 96 mm
Technologia Z-Wave
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie zasilania 3x 1.5V AA
Temperatura pracy 10°C ~ 40°C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Zasięg do 30 m
Długość 100 mm
Detekcja ruchu 10 m, kąt 110 °

Więcej informacji

Czujnik ruchu służy do wykrywania ruchu intruzów lub członków rodziny w strefie objętej ochroną oraz pełni funkcję monitoringu i powiadomi SMSem/e-mailem o zagrożeniu włamaniem. Kiedy osoba znajdzie się w polu widzenia czujnika, zostanie wysłana informacja do centrali Z-Wave. Dzięki temu czujnik spowoduje aktywację kolejnych urządzeń. Na przykład wykrycie ruchu po powrocie z pracy do domu spowoduje włączenie światła w przedpokoju, włączenie muzyki lub innego urządzenia działającego na zasadzie on/off i podpiętego do przełącznika do gniazdka.

 

Urządzenie jest zasilane bateryjnie i komunikuje się z Centralą bezprzewodowo w technologii Z-Wave, dzięki czemu czujnik montuje się w łatwy sposób w dowolnym miejscu bez konieczności instalowania okablowania. Dodatkowo posiada funkcję monitorowania stanu zużycia baterii i samo wysyła powiadomienie do systemu, jeśli baterie są już wyczerpane.

 

Czujnik wykrywa ruch obiektów znajdujących się w zasięgu 10 m, wykonując obrót o 100st. Dzięki wodoodpornej obudowie może być zainstalowany na zewnątrz.

Czujnik służy wyłącznie do użytku domowego. Nie zastępuje profesjonalnego alarmu przeciwłamaniowego. 

 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania