Wyprzedaż! Czujnik dymu Z-Wave Zobacz większe

Czujnik dymu Everspring SF812 Z-Wave

PVRD-EV-0400021

Nowy produkt

Czujnik dymu do systemu domu inteligentnego w technologii Z-Wave niezawodnie wykrywa dym, który dostaje się do urządzenia. Poinformuje użytkownika o zagrożeniu głośnym sygnałem ostrzegawczym.

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.Więcej szczegółów

147,23 zł brutto

-9%

161,79 zł brutto

Opis

Wysokość 70 mm
Szerokość 105 mm
Waga 159 g
Technologia Z-Wave
Certyfikaty CE
Napięcie zasilania 9 V
Zgodne z normami UE EN 14604
Temperatura pracy 4°C ~ 38°C
Częstotliwość radiowa 868.42MHz (EU)
Zasięg do 30 m
Dźwięk alarmowy 85 dB
Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii Tak
Długość 105 mm

Więcej informacji

Czujnik dymu do systemu domu inteligentnego w bezprzewodowej technologii Z-Wave po wykryciu dymu poinformuje użytkownika o zagrożeniu wydając automatycznie głośny dźwięk ostrzegawczy oraz wysyłając sms lub email, a także może wywołać reakcje w innych urządzeniach Z-Wave. Ponadto system inteligentnego domu uruchomi wszystkie światła, dzięki czemu nawet w środku nocy powiadomi o zagrożeniu. Za pomocą nieradioaktywnych czujników fotoelektrycznych urządzenie w bezpieczny i niezawodny sposób wykryje dym o pewnej gęstości. Produkt wystarczy zainstalować na ścianie lub suficie, można użyć w tym celu taśmy dwustronnej.

 

Czujnik dymu posiada przycisk Test oraz migającą diodę LED, dzięki którym zawsze wiadomo, że czujnik działa poprawnie. Urządzenie jest zasilane bateryjnie, bez konieczności podłączania jakiegokolwiek okablowania. Dodatkowo czujnik informuje o niskim poziomie naładowania baterii, dzięki czemu umożliwi ich wymianę przed całkowitą utratą żywotności. Łatwy montaż, prosta obsługa oraz działanie w bezprzewodowej technologii Z-Wave pozwoli na szybką reakcję w razie zagrożenia i zapewni użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa w inteligentnym domu.

 

Urządzenie przeznaczone jest do domowego użytku i nie zastępuje profesjonalnych alarmów przeciwpożarowych.

 

Kompatybilne z usługą „Inteligentny Dom Orange''.14 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania