O nas


Peraverde jest systemem otwartym, oferującym zarządzanie wieloma funkcjami i systemami w domu, biurze lub mieszkaniu chroniąc go i ułatwiając codzienne życie.

Zaproponowane przez nas produkty i rozwiązania bazują na bogatym doświadczeniu PERAVERDE w zakresie projektowania, przygotowania, budowy i wdrażania instalacji inteligentnych budynków potwierdzonym współpracą z operatorem telekomunikacyjnym jakim jest Orange. W konsekwencji są to rozwiązania heterogeniczne, które są rezultatem wyboru ze światowego rynku tego najlepsze technologicznie, funkcjonalnie, są rozwiązaniami wybranymi i sprawdzonymi przez operatorów telekomunikacyjnych(Orange Polska i Orange Francja) i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dzięki temu, że System Z-Wave jest bezprzewodowy, a zatem tani, trafił on do masowego klienta. Potencjalnym rynkiem dla naszego systemu jest każde mieszkanie, a więc miliony klientów.

Wierzymy, że zaproponowane przez PERAVERDE rozwiązania, które oprócz atrakcyjnej ceny i funkcjonalności uwzględniają również aspekt bezpieczeństwa, będą dla Państwa atrakcyjne.

W przypadku pytań lub wątpliwości zespół PERAVERDE pozostaje do Państwa dyspozycji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy oraz przesłaniem oferty produktów, zapraszamy do kontaktu:

 

Peraverde Sp. z o.o.

ul. Klonowa 1

80-264 Gdańsk

Poland

Nip.9571067290

tel.kom. :

e-mail: salon@peraverde.eu

skype: peraverde_gdansk